Wyniki rekrutacji 2020/2021

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO KLAS PIERWSZYCH
XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. MARII I GEORGA DIETRICHÓW
W OLSZTYNIE

Klasa 1AP

biologia/chemia/język angielski lub język niemiecki

1. Adamiak Wiktor Henryk
2. Burtka Maja Julia
3. Dąbkowska Aleksandra Małgorzata
4. Deptuła Franciszek
5. Fitaszewska Anna
6. Gołaś Małgorzata
7. Goworek Patryk Krystian
8. Hołubek Aleksandra
9. Jeznach Radosław Roch
10. Klimuk Łukasz
11. Kłoszewski Bartosz
12. Kozak Małgorzata Maria
13. Krauz Krystian
14. Miś Aleksandra Emilia
15. Narkowicz Oliwia
16. Pawlak Anna
17. Połucha Milena
18. Raćkowska Karolina
19. Rutkowski Maciej
20. Szwed Lena
21. Turowska Gabriela
22. Wawrowska Magdalena
23. Wenta Zuzanna
24. Wiszowaty Maciej
25. Witalska Aleksandra

Klasa 1BP

biologia/ chemia/ matematyka

1. Babiasz Julia
2. Bieniecka Zofia Anna
3. Chomik Marta Joanna
4. Grobis Agnieszka
5. Janicka Iga
6. Jankowska Natalia Maria
7. Kabała Karolina
8. Kowalczyk Weronika Maria
9. Kusiek Weronika Karolina
10. Lembowicz Kornelia
11. Leszczyńska Kaja
12. Niewęgłowski Arkadiusz Ditmar
13. Obrębska Karolina
14. Rurys Marcin
15. Segień Agata
16. Sobiech Michał
17. Sosnowska Oliwia
18. Wachowska Weronika Maria
19. Winnicki Mateusz
20. Włoczewska Wiktoria Aleksandra
21. Woźniak Alicja
22. Wysok Hubert Mirosław
23. Załęcka Patrycja Ewa
24. Zygnerska Marta

Klasa 1CP

matematyka/fizyka/informatyka
matematyka/fizyka/język angielski

1. Brzozowska Agnieszka
2. Czerwiński Aleksander
3. Dudek Natalia
4. Gładkowski Mateusz
5. Grzebski Michał Karol
6. Kalbarczyk Seweryn
7. Kamiński Aleksander Eugeniusz
8. Kargol Aleksander
9. Kargol Dawid
10. Kozicki Michał Jacek
11. Kulma Marek Robert
12. Magdziak Damian Tymoteusz
13. Malaszewska Amelia
14. Muzolf Maria
15. Orzechowska Michalina Maria
16. Siwik Aleksander
17. Skop Maria
18. Skudlarz Filip
19. Szczepkowski Stanisław
20. Szut Michał
21. Zimny Bartosz
22. Żelichowski Tymon Henryk
23. Żubrowski Jakub

Klasa 1DP

matematyka/geografia/język angielski lub język niemiecki
język polski/historia/język angielski lub język niemiecki

1. Gajcy Lidia
2. Kulis Kornelia Wiktoria
3. Matsakyan Artur
4. Milewicz Julia
5. Niedzwiecki Kajetan
6. Ostrowska Maja
7. Pawlicka Matylda Sara
8. Roman Julia
9. Rosół Jakub Jan
10. Rucińska Leokadia
11. Seroczyński Krzysztof
12. Siergiej Olga Nina
13. Stepanik Aleksandra
14. Tarazewicz Lena Maria
15. Tuszyńska Patrycja Klaudia

Matematyka – geografia – język angielski/język niemiecki

16. Grzegorczyk Julia
17. Januszkiewicz Arkadiusz
18. Jarosik Michalina
19. Kuchar Tymoteusz Robert
20. Kuliś Oliwia
21. Molenda Jakub Michał
22. Mościbrocki Dominik
23. Rzeźnik Patryk
24. Więczkowska Wiktoria
25. Wojciechowska Wiktoria