Z nieukrywaną dumą i wielką radością pragniemy pogratulować naszym zdolnym uczniom, Markowi Gajownikowi za zdobycie prestiżowego pierwszego miejsca, oraz Annie Maślewskiej za zdobycie równie zaszczytnego trzeciego miejsca w Konkursie Chemicznym Politechniki Warszawskiej. Wasze zaangażowanie, pasja do nauki i ciężka praca przyniosły wspaniałe efekty, które są powodem do dumy dla całej społeczności szkolnej.
Chcielibyśmy również wyrazić naszą szczególną wdzięczność dla Katedry Chemii Wydziału Rolnictwa i Leśnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Wasze wsparcie, udostępnienie sal oraz laboratoriów miało nieoceniony wpływ na przygotowania i końcowe sukcesy naszych uczniów. Jesteśmy wdzięczni za każdą formę pomocy, która przyczyniła się do rozwijania pasji i talentów młodych chemików.
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie. Jesteśmy przekonani, że osiągnięcia Marka i Anny to dopiero początek ich naukowej przygody, która przyniesie jeszcze wiele sukcesów. Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych!

Comments are closed.