Z dumą informujemy, że nasz pierwszoklasista Tomasz Michalik został finalistą Olimpiady Geograficznej! 

To niezwykłe osiągnięcie jest dowodem jego ciężkiej pracy, pasji do odkrywania świata
oraz nieustannego rozwoju. 

Jesteśmy niesamowicie dumni i gratulujemy Tomkowi tego sukcesu! 
Trzymamy kciuki za kolejne wyzwania i dalsze osiągnięcia! 
Comments are closed.





BIP