Z dumą informujemy, że nasz pierwszoklasista Tomasz Michalik został finalistą Olimpiady Geograficznej! 🎉📚
To niezwykłe osiągnięcie jest dowodem jego ciężkiej pracy, pasji do odkrywania świata 🌎 oraz nieustannego rozwoju. 💡📈
Jesteśmy niesamowicie dumni i gratulujemy Tomkowi tego sukcesu! 👏👏 Trzymamy kciuki za kolejne wyzwania i dalsze osiągnięcia! 🚀

Comments are closed.