🚨 Hej ósmoklasiści (i rodzice podglądający z boku 😄)! 🚨

Rekrutacja trwa… a my mamy jedno ważne pytanie:

👉 dlaczego WYBRAĆ NAS, a nie „jakąś inną szkołę”?
Bo u nas:
🎓 nauka naprawdę ma sens (tak, serio!)
🔬 biologia, chemia, fizyka, geografia, informatyka i matematyka? Tego macie u nas DUŻO więcej niż gdziekolwiek indziej – serio, w żadnej innej szkole nie dostaniecie takiej dawki!
🧠 uczymy krytycznego myślenia, a nie wkuwania na pamięć
🚀 robimy projekty, które mają sens (i czasem nawet są fajniejsze niż TikTok 😜)
👫 poznasz ludzi, z którymi nie będziesz chciał wracać do domu
☕ atmosfera jest taka, że poniedziałek nie boli aż tak bardzo
I najważniejsze:
💥 tu nie jesteś numerem w dzienniku – tylko kimś, kogo naprawdę znamy i wspieramy
Nie odkładaj decyzji na „kiedyś”!
👉 Złóż podanie już teraz: www.akademickie.olsztyn.pl
Bo szkołę wybiera się na lata…
…a wspomnienia – na całe życie ❤️

Comments are closed.