Uczeń klasy IV, Rafał Waliński, został laureatem Olimpiady Biologicznej. To osiągnięcie jest efektem nie tylko wyjątkowego talentu, ale przede wszystkim ogromnej, systematycznej pracy, wielu godzin spędzonych nad książkami, analizą badań i zgłębianiem tajników biologii. 

Rafale – gratulujemy! Twoja determinacja, ciekawość świata i wytrwałość doprowadziły Cię na sam szczyt. To sukces, który otwiera drzwi do najlepszych uczelni i wymarzonych studiów medycznych, biologicznych czy biotechnologicznych. 

Niech ta droga będzie początkiem kolejnych wielkich osiągnięć – nauka potrzebuje takich pasjonatów jak Ty! 

Jeszcze raz: BRAWO! 

Comments are closed.





BIP