Zakończenie roku szkolnego tegorocznych Absolwentów Uniwersyteckiego XII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie już za nami 
W obecności JM Rektora Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego dr hab. Jerzego Przyborowskiego, prof. UWM, Prorektora ds. studenckich Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego dr hab. Sławomira Przybylińskiego, prof. UWM , nauczycieli, wychowawców klas oraz licznie zgromadzonych rodziców oraz dziadków nasi Maturzyści oficjalnie zamknęli ważny etap swojego życia. Było wzruszająco, momentami bardzo emocjonalnie – nie brakowało pięknych słów, nagród, uśmiechów i łez.
To był dzień pełen dumy, radości i refleksji nad wspólnie spędzonymi latami. Dziękujemy, że mogliśmy być częścią tej drogi.
Pełna relacja już wkrótce 
Comments are closed.





BIP