ZWYCIĘSTWO W II TURNIEJU O DZBAN MLEKA

Nasza szkoła ponownie zajęła 1 miejsce w organizowanym przez Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego „Turnieju o dzban mleka” 2016.

Impreza sportowo-edukacyjna „Turniej o dzban mleka” była przeznaczona dla uczniów gimnazjum, którzy aktywnie uczestniczą w promocji zdrowego trybu życia i zwracają uwagę na właściwe odżywianie się. Organizatorami są Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Olsztynie i Gimnazjum nr 11 im. Hieronima Skurpskiego w Olsztynie.

Podczas imprezy od uczestników była wymagana umiejętność gry w siatkówkę, ale również wiedza dotycząca zasad prawidłowego odżywiania oraz znaczenia produktów mlecznych dla rozwoju organizmu młodego człowieka. „Turniej o dzban mleka” odbył się się w obiektach sportowych Gimnazjum nr 11 im. Hieronima Skurpskiego w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 8, Do wygrania nagroda główna: puchar dyrektora oddziału ARR oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Naszą szkołę reprezentował 3-osobowy zespół w składzie: Kacper Dobrowolski, Aleksander Sordyl i Jakub Piotrowski. Zespół pokonał 14 zespołów z całego województwa.

Comments are closed.