I Miejsce w województwie warmińsko-mazurskim w Rankingu Perspektyw

Szanowni Państwo,
Miło Nam poinformować, że w roku 2021 XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów znalazło się na szczycie czołówki województwa warmińsko-mazurskiego w rankingu Perspektyw, a na 85 miejscu w kraju.
W tym trudnym, burzliwym, pandemicznym roku osiągnęliśmy ogromny sukces.
Dziękuję przede wszystkim Naszym Uczniom – Ubiegłorocznym Absolwentom XII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie za Wasze zaangażowanie, pracowitość, kreatywność, siłę, wytrwałość oraz odwagę i rozsądek w tym trudnym czasie. Dziękujemy Maturzystom i Olimpijczykom za mobilizację i zdyscyplinowanie.
Dziękuję Rodzicom, za ich ogromny wkład w Waszą edukację, za zaangażowanie w realizację zdalnego nauczania, za wsparcie działań, które były podejmowane na terenie szkoły, za zrozumienie i życzliwość okazywane każdego dnia. Dzięki Państwa pracy, czyniącej wiele dobrego, zdecydowanie łatwiej było mierzyć się z trudami pracy stacjonarnej i zdalnej.
Dziękuję Nauczycielom, którzy bardzo często wychodzą poza swoją rolę zawodową i robią dużo więcej aniżeli wynika to z ich obowiązku pracy, za otwartość na innowacyjne pomysły uczniów, za dostrzeżenie potrzeby nieustannego rozwoju, rozwoju który wymuszony jest nie tylko postępem cywilizacyjnym, ale również odpowiedzialnością za przygotowanie młodego człowieka do przyszłej pracy, pracy którą będzie wykonywał z pasją.
Sukces nie byłby możliwych bez Naszych sojuszników zgromadzonych wokół XII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie i współpracy z uczelniami wyższymi.
Dziękuję Fundacji im. Marii i Georga Dietrichów w Offenburgu za wsparcie i ogromny wkład w rozwój Szkoły i języka niemieckiego na każdym poziomie. Sukces młodzieży na egzaminie maturalnym był i jest możliwy dzięki Państwa życzliwości i pomocy finansowej.
Dziękuję władzom Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie, które Nas wspierają i tworzą warunki, abyśmy mogli kształcić jak najlepiej uczniów z całego województwa warmińsko – mazurskiego. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników naukowych wydziału biologii i biotechnologii, filologii germańskiej i angielskiej, nauk ekonomicznych, prawa i administracji w proces edukacyjny (teoretyczny i praktyczny) uczniów XII Liceum Ogólnokształcącego im. Marii i Georga Dietrichów możliwy był dzisiejszy sukces.
Całej społeczności uczniowskiej, rodzicom, nauczycielom gratuluję I miejsca w województwie warmińsko-mazurskim w Rankingu Perspektyw 2021.

Comments are closed.