Za nami Jam „UWM dla jutra”. Idealnie, że odbył się on 17 listopada, w #MiędzynarodowyDzieńStudenta, bo także z myślą o studentach, nie tylko obecnych, ale i tych, którzy w Kortowie pojawią się za kilkanaście i kilkadziesiąt lat, uczestnicy głowili się nad rozwiązaniami zgodnymi z celami zrównoważonego rozwoju.

I my tam byliśmy, pyszne przekąski przygotowane przez ekipę z Wydział Nauki o Żywności UWM Olsztyn jedliśmy i z podziwem patrzyliśmy na prezentację pomysłów przygotowanych przez wszystkie zespoły projektowe, które działały pod okiem inspirujących moderatorów! 💚 Więcej opowiemy Wam przy innej okazji, a teraz, na prośbę pani Adriany Faraś-Bąk, przewodniczącej Green Teamu UWM, czyli zespołu ds. wdrażania celów zrównoważonego rozwoju, ślemy podziękowania nie tylko do uczestników Jamu, ale i wszystkich, którzy przyczynili się do jego organizacji:
🍀 Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie
🍀 Koła Naukowe Wydział Nauki o Żywności UWM Olsztyn
🍀 Dział Obsługi Obiektów Dydaktycznych
🍀 Biuro Mediów i Promocji
🍀 Dział Logistyki
🍀 Dział Obsługi Gospodarczej i Terenów Zieleni
🍀 Straż Uniwersytecka
🍀 Zakład Poligraficzny UWM
🍀 Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM
🍀 Studenci – wolontariusze
🍀 Przedstawiciele kierunku Analiza i kreowanie trendów, dr Andrzej Kucner oraz dr Piotr Wasyluk
🍀 Ekipa Green Teamu
🍀 Wszyscy, którzy poświęcili temu wydarzeniu swój czas i zaangażowanie 💚
A tak przy okazji to jeszcze dodamy, że o tym, że studenci i pracownicy #UWM nie mają sobie równych, wiedzieliśmy od dawna, ale dzisiaj mieliśmy też świetną okazję się przekonać, że Uniwersyteckie XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów tworzy naprawdę cudowna ekipa młodych ludzi! 🤩 Spotkanie z nimi to czysta przyjemność! 🙂

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Comments are closed.