Z ogromną radością i dumą pragniemy podzielić się wyjątkową wiadomością. Dwójka naszych utalentowanych uczniów, Marek Gajownik i Anna Maślewska, osiągnęła niezwykły sukces, kwalifikując się do Finału 60. Konkursu Chemicznego A. Świniarskiego na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest to osiągnięcie o tyle znaczące, że konkurs ten cieszy się ogromnym prestiżem i skupia najlepszych młodych chemików z całej Polski.
Marek i Anna będą reprezentować naszą szkołę w dwudniowych zmaganiach, demonstrując swoją wiedzę, umiejętności oraz pasję do chemii. Ich sukces jest wyrazem nie tylko ich osobistego zaangażowania i talentu, ale również jakości edukacji i wsparcia, które oferuje nasze liceum.
Jako społeczność szkolna jesteśmy niesłychanie dumni z Marka i Anny. Ich determinacja i ciężka praca są inspiracją dla nas wszystkich i dowodem na to, że poświęcenie oraz dążenie do celu przynoszą wymierne efekty.
Życzymy im powodzenia w finale konkursu, przekonani, że będą godnie reprezentować nasze liceum, wykazując się nie tylko wiedzą, ale także umiejętnością kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów.

Comments are closed.