Cieszymy się ogromnie, że chcemy podzielić się wspaniałymi wiadomościami z całej społeczności naszej szkoły! Chcielibyśmy oficjalnie ogłosić, że czterech naszych utalentowanych uczniów zostało wybranych do reprezentowania nas na prestiżowym konkursie chemicznym UAM, który odbędzie się 2 grudnia 2023 roku w Poznaniu.
Nasi uczniowie zostali wybrani spośród wielu utalentowanych i ambitnych uczestników z naszej szkoły, co świadczy o ich dużym zaangażowaniu, pasji do chemii oraz wysokiej wiedzy w tej dziedzinie. Są to: Anna Maślewska 3B, Weronika Kusiek 4B, Marek Gajownik 3B i Arkadiusz Niewęgłowski 4B.
Chcielibyśmy serdecznie pogratulować naszym reprezentantom i wyrazić nasze pełne wsparcie dla nich w tym ważnym wyzwaniu. Ich sukces jest zasługą wielu godzin ciężkiej pracy, poświęcenia i determinacji, które włożyli w przygotowania do tego konkursu.
Prosimy wszystkich uczniów i nauczycieli, abyśmy wspierali naszych reprezentantów i trzymali za nich kciuki w trakcie konkursu. Ich wysiłek i zaangażowanie są godne uznania i są przykładem dla innych uczniów, którzy również pragną rozwijać swoje zainteresowanie i umiejętności chemiczne.
Życzymy naszym reprezentantom powodzenia i wiemy, że z całą pewnością będą reprezentować naszą szkołę z godnością oraz będą dumni z osiągnięć, jakie zdobędą. Mamy nadzieję, że ich udział w konkursie przyniesie im nie tylko cenne doświadczenie, ale również będzie inspiracją dla innych uczniów do dążenia do swoich marzeń i celów.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie naszych uczniów i życzymy im sukcesu w tym ważnym wydarzeniu. Wspólnie możemy stworzyć atmosferę pełną motywacji i dumy z osiągnięć naszych uczniów.

Comments are closed.