Jest mi ogromnie miło poinformować, że Gimnazjum 23 zdobyło złoty medal w unihokeju chłopców. I pierwsze miejsce jednak nie przyszło łatwo. O najwyższy stopień podium walczyły trzy zespoły, systemem każdy grał z każdym. W pierwszym meczu z gimnazjum nr 4, przeważaliśmy całe spotkanie co doskonale odzwierciedla wynik 3:0.
Drugi mecz to już zacięta walka i przewaga raz jednej, raz drugiej drużyny. Przeciwnicy z SP 5 częściej gościli na naszej połowie jednak po naszej stronie była większa ilość strzałów w stronę bramki. Remis 0:0 sprawiedliwie oddawał to co działo się boisku. Podział punktów oznaczał jedno: jesteśmy mistrzami.

Chcę serdecznie podziękować swoim zawodnikom, przygotowania trwały ponad dwa lata; na lekcjach wychowania fizycznego, na SKSach, przerwach a czasami zwyczajnie po lekcjach gdy była chwila czasu. Było warto!